Údaje o pracovnej pozícii

Operátor VZV/ EPT Holandsko

  • Miesto: celé Holandsko
  • Región: Holandsko

Popis práce

Hľadáme operátorov vysokozdvižného vozíka alebo iných druhov vozíkov do veľkoskladov po celom Holandsku s rôznym zameraním (elektornika, odev, potraviny a iné).

Náplň práce

Operátor VZV/EPT je zodpovedný za:
• Príijmanie objednávok
• Nakladanie a vykladanie tovaru
• Premiestňovanie tovaru pomocou vysokozdvižného vozíka alebo iných typov vozíkov
• Skenovanie čiarových kódov pomocou ručného skenera
• Komunikácia aj pomocou hlasového systému vo veľkosklade
• Finálna príprava tovaru na expedíciu

Pracovné požiadavky

• Dobrá znalosť anglického alebo nemeckého jazyka
• Skúsenosť s riadením vysokozdvižného vozíka alebo inyých typov vozíkov
• Oprávnenie na riadenie vysokozdvižného vozíka alebo iných typov vozíkov výhodou
• Skúsenosť s prácou s ručným skenerom čiarových kódov výhodov
• Flexibilta a chuť pracovať

Ponúkané výhody

• Atraktívny plat
• Dlhodobá práce
• Možnosť získania holandského oorávnenia na riadenie vysokozdvižného vozíka alebo iných typov vozíkov