Údaje o pracovnej pozícii

Operátor/-ka výroby

  • Miesto: Krakovany - Trnavský kraj, okres Piešťany
  • Región: Slovensko
  • Typ pracovnej pozície: plný úväzok

Náplň práce

  • Hľadáme šikovných, flexibilných a manuálne zručných zamestnancov pre výrobnú spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti automobilového priemyslu, na pozíciu Operátor/-ka výroby.

Aktivity pozície Operátora/-ky výroby:

  • montážne práce na linke,
  • zabezpečenie a udržiavanie čistoty na pracovisku,
  • komunikácia a spolupráca s ostatnými členmi tímu a s ostatnými oddeleniami,
  • dodržiavanie pracovných postupov na jednotlivých pozíciách v rámci výrobnej linky,
  • sledovanie a dodržiavanie kvality výroby,
  • práca v 3-zmennej prevádzke.

Ponúkaný plat (brutto): 492 € + bonus 70 € (kvalita, výkon, dochádzka) + príspevok na dopravu, po polroku možnosť zvýšenia platu – 562 € + bonus 85 € + príspevok na dopravu.

Požiadavky na pracovné miesto

Operátor/-ka výroby musí spĺňať nasledujúce kritériá:

  • stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské I. stupňa,
  • predchádzajúca prax na obdobnej pozícii z výrobného podniku,
  • manuálna zručnosť,
  • flexibilita, zodpovednosť, spoľahlivosť, pracovitosť,
  • ochota pracovať na zmeny,
  • ovládanie nemeckého alebo anglického jazyka – výhodou