Práca a život v Holandsku

5.393

pracovníci v Holandsku

Svojim zamestnancom poskytujeme služby v najvyššom štandarde kvality. Včasnú výplatu mzdy a správnu odmenu za nepravidelné zmeny. A tiež osobnú pozornosť. V spoločnosti OTTO Work Force sa k ľudom správame tak, ako by sme chceli, aby sa ľudia správali k nám. S úctou! Zamestnanci sú naším kapitálom a o ten sa veľmi dobre staráme. Naše úsilie o dosiahnutie najvyššieho štandardu kvality je zrejmé aj z nášho členstva v ABU (Asociácia agentúr dočasného zamestnávania) a z certifikátov NEN 4400-1 a VCU.

Práca v Holandsku
Každý deň pracuje v Holandsku pre spoločnosť OTTO Work Force približne 5000 flexibilných pracovníkov. Väčšina našich zamestnancov, ktorí (dočasne) pracujú v Holandsku, pochádza z iných štátov. Neobmedzené možnosti, ktoré vám spoločnosť OTTO Work Force ako zamestnancovi v Európe ponúka, môžu znamenať aj prácu v inom štáte. Vtedy musíte mať istotu, že je všetko náležite zabezpečené. V tomto ohľade pracuje spoločnosť OTTO Work Force čestne a transparentne. To znamená, že nech už chcete pracovať kdekoľvek v Európe, my sa o vašu kariéru postaráme.

Doprava
Vybrať si prácu v zahraničí nebýva vždy tá najjednoduchšia voľba. Ako sa, napríklad, dostanete na miesto určenia? Spoločnosť OTTO Work Force vám na požiadanie môže zorganizovať dopravu do Holandska autobusom. Máte vlastné auto, alebo by ste do Holandska radšej leteli lietadlom? Žiadny problém, výber je len a len na vás.

Ubytovanie
Už ste sa rozhodli pre prácu v zahraničí? U svojho nového zamestnávateľa môžete väčšinou začať pracovať v priebehu niekoľkých týždňov. Budete pracovať v zahraničí a zatiaľ nemáte ubytovanie? S tým si nemusíte robiť starosti. Chápeme, že nájsť si v cudzej krajine narýchlo ubytovanie môže byť zložité. Ak chcete, môžete sa ubytovať v jednom z mnohých „rezidenčných zariadení“, ktoré môžu zamestnanci spoločnosti OTTO Work Force krátkodobo alebo dlhodobo využívať. Môžu to byť karavánové kempy, hotely alebo bytové domy. O ubytovanie sa v mene spoločnosti OTTO Work Force stará spoločnosť Labour Housing. Všetky ubytovacie zariadenia spoločnosti Labour Housing sú schválené asociáciou ABU, alebo majú jej certifikát Certified Flex Home. Spoločnosť OTTO Work Force aj spoločnosť Labour Housing poskytujú vhodné ubytovanie na neziskovom princípe.

Zácvik
Nová krajina, nová kultúra, nová práca. Ako zamestnanec spoločnosti OTTO Work Force musíte v krátkom čase zvládnuť veľkú zmenu. V spoločnosti OTTO Work Force kladieme veľký dôraz na zácvik na pracovisku aj v spoločenskej oblasti. Vašimi kontaktnými osobami sú naši manažéri Account Manager a Location Manager, ktorí vám pomôžu v záležitostiach týkajúcich sa práce a ubytovania.

Zdravotnícka starostlivosť
Zdravotné poistenie je v Holandsku povinné. Niekedy sa to môže zdať nejasné, keďže zdravotné poistenie nie je zadarmo. Ak pracujete pre spoločnosť OTTO Work Force v Holandsku, musíte predložiť platné potvrdenie o zdravotnom poistení. Nemáte zdravotné poistenie vo svojej krajine pôvodu alebo v Holandsku? Môžeme potrebné kroky urobiť za vás. Spoločnosť OTTO Work Force spolupracuje s veľkým poskytovateľom zdravotníckej starostlivosti a preto vám môžeme ponúknuť výhodné zdravotné poistenie. Pre spoločnosť OTTO je to samozrejme na neziskovom princípe.

Viac informácií?
Máte záujem o podrobnejšie informácie o živote a práci v zahraničí? Alebo hľadáte inšpiratívnu pozíciu? Kontaktujte nás.